Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu...

Siluetsiz_YaLancı
    Siluetsiz_YaLancı
    Öznesiz Kaldı Kadersiz Yüklemim
    Öznesiz Kaldı Kadersiz Yüklemim

Başarı Puanı : 15
    Rep Gücü : 401
    Ruh Hali : 6
    Takımı : 4

Bilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Empty Bilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu...

Mesaj tarafından Siluetsiz_YaLancı Çarş. Mayıs 13, 2009 6:01 pm

Bilmezdim Sevgininde Bir Rengi Olduğunu

An olurBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev deli sevdamın suskunluğunu yüklenirim bir başıma.
    An olurBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev buluşur yüreklerimiz en masum sevda yollarında.
    Umut kiBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev bitivermiş daha yolun en başında...
    Ne yolumdasın ne yolsun sen bana...
    Bilmezdim ışıksız yollarda umuda kavuşmanın yorgunluğunuBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev
    BilmezdimBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev umudun bir rengininde siyah olduğunu.

Gece olurBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev en parlak yıldıza takılır dalar gözlerim...
    Gece olurBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev aniden kayar gider yokluğuna yıldızım.
    Gölgen kiBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev düşüvermiş kalbime..
    Ne yakınsın ne uzaksın sen bana.
    Bilmezdim hayalinin aynalarda da konuştuğunu...
    BilmezdimBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev gözlerinin gökyüzünde de durduğunu.

Gün olurBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev buz dağından kopan bir buz parçası kadar soğukBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev
    Gün olurBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev ısıtır evrenimi güneşimin içime çizdiği ufuk...
    Sevgin kiBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev yakıvermiş ateşiyleBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev
    Ne sıcaksın ne soğuksun sen bana..
    Bilmezdim sevginin de ateşten bir gül olduğunu..
    BilmezdimBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev gökkuşağınında çiçek gibi solduğunu.

Mevsim olurBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev damarlarımda dolaşan kan cehennem sıcağında kavrulur.
    Mevsim olurBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev yüreğimde kopan fırtınalar kızgın çöllere savrulur.
    Şefkatin kiBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev sarıvermiş ruhumu...
    Ne ellerindeyim ne ellerimdesin sen bana
    Bilmezdim yağmurun suyuda hasretiyle kuruttuğunuBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev
    BilmezdimBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev çölde gezinen yaralı bir ceylanı yüreğinden vurduğunu...

Neşe olur kahkahalarla ağladığıma güler geçerim...
    Neşe olurBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev mutluluğu martıların sesinden dinlerim.
    Gülümseyiş kiBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev dönüvermiş hıçkırığa içimde...
    Ne yalansın ne doğrusun sen bana...
    Bilmezdim bir gülümseyişin kadehlerde gözyaşı sunduğunu.
    BilmezdimBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev dudaklar gülümserken yüreğe kan dolduğunu.

Son olurBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev ayrılık heceleri bir bir kıyıya vurur...
    Son olurBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev sözler biter şiirler nağme nağme konuşur.
    Adın ki şiir oluvermiş dudaklarımdaBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev
    Ne aşkımsın ne canımsın sen bana.
    Bilmezdim her aldığım nefeste ölümü soluduğumuBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev
    BilmezdimBilmezdim Sevginin de Bir Rengi Olduğunu... Smilev canımsın dediğim minik kuşumun kafesinden kanatsız uçtuğunu...

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 5:03 pm